‘Xhakarta’ kthehet prapë në kaqurrele, e bën grimin si nuse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Xhakarta’ kthehet prapë në kaqurrele, e bën grimin si nuse

20:16 | 30 Janar 2019

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ditë më parë ajo ka postuar foto ku shihej me flokë të drejta e krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Mirëpo sot, ‘Xhakarta’ ka postuar një foto ku shihet se është kthyer prapë në kaqurrele, e me grimin si nuse do t’iu befasojë./ORAinfo/

Komento: