‘Xhakarta’ shkon në palestër për të ushtruar, por përfundon duke…

22:00 | 17 Janar 2019

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo që e bëri atë më të njohur në publik është pamja e saj dhe sidomos stili i veçantë i flokëve.

‘Xhakarta’ sot ka publikuar një foto ku na tregon se ka shkuar në palestër, por në vend të ushtrimeve, ajo ka zgjedhur që të bëjë foto provokuese. /ORAinfo/

Komento: