‘Xhakarta’ vesh bluzë me ‘ari’, kaq bukur po i rri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Xhakarta’ vesh bluzë me ‘ari’, kaq bukur po i rri

12:02 | 04 Shkurt 2019

Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Aktorja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshmet.

Ndërsa tani ajo ka postaur një fotografi ku shfaqet e veshur me një bluzë me lula me ngjyrë ari.

Ndërsa ajo që bie në sy është se flokët e Artes janë kthyer në origjinalitet. /ORAinfo/

Komento: