Xhensila bëhet Kaqurrele, do ta ‘çmend’ Besin me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xhensila bëhet Kaqurrele, do ta ‘çmend’ Besin me këtë pamje

15:05 | 15 Shkurt 2019

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëri, e që me zërin, elegancën dhe thjshtësinë e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo dhe aktori I njohur Bes Kallaku janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar pushtoi mediat rozë për disa javë rresht, përcjell ORAinfo

Tani ata janë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Ajka, dhe gjatë kësaj kohe Xhensila është larguar nga skena për t’iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Bukuroshja krahas muzikes e pëerkushtimit familjar është ,mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshmë nga përditshmeria e saj

E sot ajo, na vjen me një imazh shumë të lezetshem.Xhensila me flok kaqurrele me një grim të lehtë po duhet mjaft bukur./ORAinfo/

Komento: