Xhensila bën atë që nuk e prisnim, ja çfarë i thotë nënës dhe vjehrrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xhensila bën atë që nuk e prisnim, ja çfarë i thotë nënës dhe vjehrrës

17:25 | 08 Mars 2019

Këngëtarja më e dashur për estradën shqiptare është Xhensila Myrtezaj, e cila së fundmi ka bërë bujë me këngën e saj të re.

E gjithë vëmendja këtë herë shkoi ndaj nënës së saj dhe vjehrrën, të cilat i postoi në profilin e saj të Instagram, përcjell ORAinfo.

dhe djalin dhe ngrohtësinë qe kisha shpresuar gjithë jetën. Përqafime dhe gëzuar për te gjitha nënat.

Mesazh si ky për 8 Mars nuk e keni parë asnjëherë më parë, ja si ju drejtohet ajo:

“Mam, te kam uruar gjithmone per 8-Marsin. Por nuk e kam pasur ndjesine kurre sa sot. Te jesh Nene, e shenjte si ty, si ju. Mam, urime shpirt, dhimbja dhe loti im. Krahet dhe perqafimi im, preheri im dhe supi ku jam mbeshtetur per here te pare. Faleminderit Mam, per gjithcka. Faleminderit Mami i Besit, Shpresa…”. /ORAinfo/

Komento: