Xhensila dhe Besi shfqen duke u puthur, befasojnë me vendin ku gjenden

23:24 | 10 Janar 2019

Janë çifti me i dashur për publikun.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Në këtë ditë të ftohtë dimri, Xhensila dhe Besi kanë zgjedhur qytetin e Korçës për të kaluar një natë romantike, shkruan lajmi.

Më të dashuruar se kurrë është vetë këngëtarja, Myrtezaj e cila ka publikuar disa foto të bukura me bashkëshortin e saj.

Pëlqimet dhe komentet ishin të shumta nga ndjekësit e Xhensilës, duke i dhënë lëvdata të mëdha si çift.

Theksojmë se, Myrtezaj dha intervistën e parë për emisionin “Mirage”, që pas lindjes së vajzës, Ajkës. Se çfarë ka folur ajo e mësoni në videon e mëposhtme.

Komento: