Xhensila po rikthehet ‘fuqishëm’ në skenë, ja si po duken ajo dhe Besi sot

14:18 | 12 Janar 2019

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëri, e që me zërin, elegancën dhe thjshtësinë e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo dhe aktori I njohur Bes Kallaku janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar pushtoi mediat rozë për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Tani ata janë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Ajka, dhe gjatë kësaj kohe Xhensila është larguar nga skena për t’iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Mirëpo, tani duket se ajo do të rikthehet në skenë dhe atë shumë fuqishëm sepse nga fotot që I shohim, Xhensila duket në formë mjaft të mirë./ORAinfo/

Komento: