‘Xhesika’ po kujdeset mirë për vetën, ja sa shëndetshëm po ushqehet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Xhesika’ po kujdeset mirë për vetën, ja sa shëndetshëm po ushqehet

16:06 | 23 Shkurt 2019

Arta Nitaj është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin e njohur, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Përveç si aktore ajo u bë shumë e njohur me paraqitjet e saj gjihtmonë tërheqëse.

E për këtë duket se ajo po ushtron shumë, dhe ndër të tjerash ajo edhe ushqehet shumë shëndëtshëm e që na tregon gjithmonë në postimet e saj./ORAinfo/

Komento: