Yllka bën këtë ndryshim të ‘çuditshëm’, i lyen flokët të kuqe

22:54 | 08 Janar 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova që mori vëmendjen e publiku që në daljen e parë në skenë.

Ajo përveç me këngët dhe zërin e saj, në public u bë e njohur edhe me stilin dhe me pamjen e saj elegante, shkruan ORAinfo.

Yllka në këta muajt e fundit ka qenë shumë aktive në shumë emisione festive që janë gjiruar për vit të Rid he gjithmonë ka ardhur me pamje të reja dhe më befasuese.

E sot, duket se Yllka ka bërë një ndryshim shumë të madh në pamje duke I bërë kështu flokët e kuqe./ORAinfo/

Komento: