Yllka del për kafe, por ky detaj në pamjen e saj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka del për kafe, por ky detaj në pamjen e saj merr gjithë vëmendjen

15:55 | 31 Janar 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në public u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe, mirëpo ajo që bie në sy është stili interesant I veshjes së saj./ORAinfo/

Komento: