Yllka ndryshon look-un, me pamjen e re nuk do ta njihni! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka ndryshon look-un, me pamjen e re nuk do ta njihni!

10:30 | 08 Janar 2019

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Tani këngëtarja ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Ajo është shfaqur me flokët e kuqe, të cilat i ka treguar përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

E veshur me fustanin glamuroz dhe me flokët e kuqe, ajo dukej më ndryshe. /ORAinfo/

Komento: