Yllka publikon foton më interesante me burrin, por ky detaj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka publikon foton më interesante me burrin, por ky detaj merr gjithë vëmendjen

16:43 | 29 Janar 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur nga Gjakova e që për publikun u bë e njohur që në daljen e saj të parë.

Ajo tani është bërë një këngëtare shumë aktive sidomos në mbrëmje dhe koncerte duke ndryshuar kështu stil e duke u përkushtuar më shumë në muzikën popullore, përcjell ORAinfo.

Yllka është tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto shumë interesante me burrit, mirëpo, gjithë vëmendjen merr pamja e Yllkës./ORAinfo/

Komento: