Yllka publikon foton më ‘qesharake’ me burrin, shikoni çfarë bën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka publikon foton më ‘qesharake’ me burrin, shikoni çfarë bën

18:22 | 09 Shkurt 2019

Yllka Gashi është aktorja që për vite ka qenë shumë aktive në filma e seriale shqiptare.

Ajo tani është shkëputur nga karriera në Kosovë për të shkuar në Amerikë ku jeton tani me burrin dhe vajzën e saj, përcjell ORAinfo/

Ndonëse është larguar që sa kohë, ajo nuk është harruar nga publiku dhe ende posedon shumë fansa.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet së bashku me burrin e saj duke bërë fytyra qesharake./ORAinfo/

Komento: