Yllka publikon foton më të ëmbël me babain, por ja çka merr gjithë vëmndjen

16:05 | 20 Janar 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur nga Gjakova e që për publikun u bë e njohur që në daljen e saj të parë.

Ajo tani është bërë një këngëtare shumë aktive sidomos në mbrëmje dhe koncerte duke ndryshuar kështu stil e duke u përkushtuar më shumë në muzikën popullore, përcjell ORAinfo

Yllka është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto dhe video të jetës së saj.

E sot, ajo dhe familja e saj kanë shkuar në pushim dhe nga atje ka postuar një foto me babain e saj, por ajo që merr gjithë vëmendjen është ngjajshmëria që e kanë ata të dy me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Komento: