Yllka sapo publikoi foton me vëllain e saj, kaq shumë e do atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka sapo publikoi foton me vëllain e saj, kaq shumë e do atë

14:55 | 05 Shkurt 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur nga Gjakova e që për publikun u bë e njohur që në daljen e saj të parë.

Ajo tani është bërë një këngëtare shumë aktive sidomos në mbrëmje dhe koncerte duke ndryshuar kështu stil e duke u përkushtuar më shumë në muzikën popullore, përcjell ORAinfo.

Yllka është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto dhe video të jetës së saj.

Këngëtarja duket të jetë shumë familjare duke mos hezituar të bejë foto me vëllain e saj dhe përmes një zemre na ka treguar sa shumë e do atë./ORAinfo/

Komento: