Yllka vishet e rregullohet si ‘nuse’, por shikoni për ku është nisur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka vishet e rregullohet si ‘nuse’, por shikoni për ku është nisur

21:19 | 09 Shkurt 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova dhe një ndër më të pëlqyerat nga publiku.

Ndonëse luajti me shumë stile muzikore, ajo arriti të jetë shumë e suksesshme në secilin prej tyre, përcjell ORAinfo.

Yllka është shumë e pranishme tani në shumë mbrëmje, dasma e koncerte.

E sonte, ajo ka postuar një foto ku shihet e rregulluar si nuse, e këtë për shkak të një mbrëmje që do ta mbajë sot në Zagreb./ORAinfo/

Komento: