Zajmina vishet njësoj me të bijën, ky detaj merr vëmendje të madhe

23:08 | 23 Shkurt 2019

Ka pak kohë që është bërë nënë.

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zaimina Vasjari është njëra ndër femrat më të përfolura të mediave rozë, për pamjen e saj të jashtme dhe fotografitë e ndryshme që vazhdimisht publikon në rrjetet sociale.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Klodi në vitin 2018 janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Khole. Edhe pse është shumë aktive në rrjetet sociale, Zajmina shumë rrallë publikon fotografi të vajzës, shkruan rtv21.tv

Por, së fundmi ajo ka publikuar një imazh shumë të bukur bashkë me Kholen, teksa janë veshur njësoj me fustana ngjyrë të kuqe. Ajo çka merr më shumë vëmendje, janë sytë e Khloenit ngjyrë qielli.

Komento: