Zanfina bëhet gati për të dal, fustani i saj merr tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zanfina bëhet gati për të dal, fustani i saj merr tërë vëmendjen

11:30 | 15 Mars 2019

Zanfina është ndër këngëtaret që pëlqehej shumë në kohën kur ishte aktive.

Tash e një kohë, ajo nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor, shkruan ORAinfo.

Por, Zanfina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të shkurtër.

Si gjithmonë, edhe sot Zanfina po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!