Zbulohen pamje, ja në çfarë vendi super-luksoz e ka dërguar i dashuri Luana Vjollcën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohen pamje, ja në çfarë vendi super-luksoz e ka dërguar i dashuri Luana Vjollcën

19:55 | 23 Shkurt 2019

Luana ka postuar disa foto nga resorti luksoz në Maldive.

Luana Vjollca është një ndër moderatorët më të komentuara kjo për shkak të pamjes së saj dhe jetës private.

Ditët e fundit ajo është ndodhur në Austri ku kaloi disa ditë pushime nën shoqërinë e motrave të saj dhe tashmë ka ndryshuar destinacion.

Luana ka postuar disa foto nga resorti luksoz në Maldive, ku po qëndron së bashku me partnerin e saj Krenar Çoçaj.

Grand Park Kodhipparu quhet resorti ku vetëm një natë kushton minimumi 650 dollarë. Vila e tyre luksoze ka dalje në oqean dhe rrjetë për të bërë banjo dielli e foto Instagrami.

Komento: