Zbulohet gjinia e foshnjës së Diellza Kolgecit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet gjinia e foshnjës së Diellza Kolgecit

20:36 | 03 Shkurt 2019

Diellza Kolgeci ka organizuar një “Baby Shower”

Modelja e njohur kosovare, Diellza Kolgeci sonte ka zbuluar gjininë e foshnjës së saj përmes organizimit të “Baby Shower”.

Bukuroshja shqiptare dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova janë në pritje të një vajze, shkruan rtv21.tv

Momentet nga ky organizim i ka publikuar Afërdita Paçarada, e cila është mike shumë e afërt me Diellzën, përmes disa fotografive e videove në rrjetin social, Instagram.

Komento: