Zbulohet se si u njoftua Nysret Muçiqi me femrën më të bukur të Prizrenit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet se si u njoftua Nysret Muçiqi me femrën më të bukur të Prizrenit

08:39 | 09 Shkurt 2019

Këngëtari i njohur Nysret Muçiqi është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Ai është këngëtar i afirmuar, zë i njohur për publikun që e do e e dëgjon prej vitesh, shkruan Kosovarja.

Këngëtari është mjaftë i angazhuar në mbrëmje, dasma e ahengje. Vazhdon të jetë shumë aktiv, ndonëse jo edhe aq produktiv në sjelljen e projekteve.

Nysreti është i martuar me Merita Spahiun nga Prizreni, këngëtare e talentuar dhe shumë e admiruar nga publiku.

Nysreti nga Llapi e bëri për vete më të bukurën e Prizrenit. Me çka? Epo, a pak sharmant ishte e është Nysreti a?

Komento: