‘Zeynep’ nuk i ndahet ‘Melekut’ edhe pas serialit, shikoni cka bëjnë shoqet tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Zeynep’ nuk i ndahet ‘Melekut’ edhe pas serialit, shikoni cka bëjnë shoqet tani

19:51 | 12 Shkurt 2019

Seriali ‘Nëna’ I bashkoi dy aktoret shumë të pëlqyera turke, Cansu Dere dhe Beren Gokyildiz.

Ato luajtën rolet e ‘Zejnepit’ dhe ‘Melekut’ dhe me këto role u bënë tejet të pëlqyera dhe të komentuara, shkruan ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar u bënë të pëlqyera po me këto role.

Ato duket se janë takuar parapë edhe pas serialit dhe vazhdojnë ta mbajnë shoqërinë e tyre./ORAinfo/

Komento: