‘Zeynep’ vjen me ndryshim ‘befasues’, nuk njihet më

15:35 | 11 Janar 2019

Cansu Dere është një ndër aktoret më të pëlqyera dhe më të suksesshme turke.

Ajo me rolet e saj u bë e njohur jot ëm në publikun turk por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e saj të ‘Zeynepit’ në serialin e njohur ‘Nënë’.

Mirëpo, nga seriali duket se ajo ka ndryshuar aq shumë duke prerë flokët, dhe mezi mund të njihet./ORAinfo/

Komento: